Reference


Hodnocení CinemaLingua uživateli programu

Přečtěte si nezávislá hodnocení, která nám uživatelé napsali na portál Jazykovky.cz. Hodnocení jsme neupravovali, ani z nich nevybírali jen ty pozitivní. (Služby portálu již nevyužíváme, proto nelze hodnocení zobrazit přímo na něm).


Hodnocení jsou řazena od nejnovějších po nejstarší.

Známka (jako ve škole): 1
Školu CinemaLingua doporučuji svým známým, kteří jsou na tom podobně jako já . Do angličtiny se jim vůbec nechce a navíc nemají čas ani energii po zaměstnání ještě docházet na kurzy AJ . Přes filmy to jde najednou mnohem lépe a bezbolestněji .
Dagmar Pivoňková, administrativní pracovník


Známka: 1
Online kurz považuji za skvělý, naprosto mi vyhovuje forma, tj. úryvky z filmů + uč se kdy chceš. Často jsou pro mne tyto ukázky inspirující pro shlédnutí celého filmu:-). Jsem na mateřské dovolené a docházet na aj kurz prozatím nepřipadá v úvahu, tak jsem vděčná za tento " domácí" program, který je zaměřený zejména na poslech (ten jsem často na kurzech postrádala). Úryvky obvykle sleduji vícekrát, přiznám se, že postrádám AJ titulky. Velice kladně hodnotím úkoly, jež následují po ukázkách, zvyšují porozumění a umožňují lepší zapamatování si slovíček. Kurz doporučuji i svým blízkým, myslím, že svojí formou má potenciál zaujmout širokou veřejnost. Děkuji.
Lucie Kaplanová, pedagog, momentálně na MD


Známka: 2
Líbí se mi ten nápad. Žádné biflování slovíček a složitá a nezáživná gramatika. Vše jednoduše v praxi. Původně jsem se chtěla lépe naučit sledováním filmů, ale takto mnohem lépe porozumím, i když si scénu raději přehraju vícekrát. Uvítám další a další nová videa. Ale měli jste mě více honit, abych se činila častěji. Teď o prázdninách jsem to už úplně vypustila- ale vždyť jsou prázdniny!
Jana Plášilová, ekonom


Známka: 2
Vhodné jako doplněk k výuce angličtiny - zaměřeno na poslech. Výhodou je časová flexibilita - poslech kdykoli člověk chce, potřebuje a je online. Dalším plusem je, že jsou úryvky ze známých filmů a rozdělení podle úrovně. Asi není vhodné pro úplné začátečníky, ale i když na první poslech všemu nerozumím, díky jednotlivým úkolům se do toho člověk dostane.
Pavla Bártová, administrativní pracovník


Známka: 2
Pozn: Jedná se o internetovou off-line výuku. Výhody: 1) „reálné“ prostředí filmů, 2) dobře poskládané testy u každé lekce, 3) výběr filmů. S výukou jsem spokojen. Snad jen malý nedostatek: vyhovovala by mi možnost zapnutí titulků. A také možnost vidět své průběžné výsledky. Výuku bych doporučil známým. Již tak nějakou dobu činím :-)
Pavel


Známka: 2
Líbí se mi nápad učit angličtinu na ukázkách z filmů nebo seriálů. Kladně bych hodnotila možnost vybrat si úroveň výuky, časovou flexibilitu a přehledné stránky. Také jednotlivé úkoly u každé lekce jsou srozumitelné a přínosné. Na veškeré dotazy reagují zaměstnanci rychle a snaží se maximálně vyjít vstříc. Tento typ kurzu bych doporučila všech, kteří si chtějí výuku angličtiny spestřit a přizpůsobit svým časovým možnostem.
Alžběta Syrová


Známka: 1
Jedná se o online kurz, se kterým jsem velmi spokojená. Mou největší slabinou je právě poslechovost, kterou tento kurz velmi dobře a především zábavně procvičuje. Možnost kdykoliv se ke kurzu připojit z domova mi výrazně šetří čas. Také oceňuji pravidelné zasílání lekcí k procvičení a já tak nemusím trávit čas nad jejich výběrem. Přidala bych ještě nějaké cvičení na konverzaci, ale chápu, že to je u online kurzů obtížné :-) Doporučuji všem, kteří se chtějí naučit angličtině hlavně porozumět a mají dostatek sebekázně, aby si našli alespoň chvilku na to si k tomu sednout.
Klára Kaszová


Známka: 1
Zajímavý způsob výuky, který používám jako doplněk k učení angličtiny. Je fajn, že úryvky jsou krátké, a následující testy mě -pokud něčemu neporozumím- většinou navedou. Na stránkách jsem už skoro rok a těší mě, že se stále rozšiřuje nabídka ukázek a stránky se celkově zdokonalují.
Prosecká


Známka: 2
Je to docela jiný originální způsob výuky než jaký jsem zatím vyzkoušel. Určitě je tento kurz dobrý pro zlepšení porozumnění jazyka. Ve výuce gramatiky nebo tvoření vět vás ale tento kurz neposune.
Martin Boháč, programátor


Známka: 1
Výborné pro výuku a hlavně pro praktické rozšiřování slovní zásoby díky běžným situacím ze života. Vřele doporučuji pro studium a pro získání zkušeností především poslech. dovednosti. Příjemná interaktivní forma studia jazyků dle předem nastavené úrovně.
Kateřina V., státní zaměstnanec
ZAČÍT SE UČIT