Jak se učit anglicky - sledování filmů


Docházení do hodin angličtiny k dosažení schopnosti komunikovat nestačí. Nejlepší je angličtinu procvičovat při každé příležitosti. Sledování filmů a TV seriálů je jednou z nejpřirozenějších možností. Vyžaduje to ovšem velkou vytrvalost. Program CinemaLingua vám umožní studium i při nižší úrovni znalostí, a výrazně ulehčí a zrychlí Váš pokrok.Proč to funguje?

Motivace

Motivace je pro úspěšné učení důležitá. Filmy a TV seriály jsou zdrojem zábavy pro většinu z nás. Jako pomůcka pro procvičování cizího jazyka tak mají velký potenciál zvýšit naši motivaci ke studiu. 

Reálná angličtina

Filmy a TV seriály obsahují situace ze skutečného života. Používaný jazyk je reálný a různorodý.

Vizuální kontext

Film poskytuje vizuální kontext – prostředí, gestikulace, výraz tváře... Tím podporuje porozumění mluvenému obsahu a napomáhá soustředění.

Porozumění mluvené angličtině

Nutnou, přesto u nás velmi zanedbanou dovedností studentů/uživatelů angličtiny, je porozumění mluvenému slovu. Právě pro procvičování poslechu je film ideální. V hodinách angličtiny však na využívání tohoto nástroje většinou nezbývá čas. Od úrovně pre-intermediate je však možné efektivně používat film pro procvičování poslechu i formou samostudia. Program CinemaLingua Vám studium výrazně ulehčí a zrychlí Váš pokrok.ZAČÍT SE UČIT