Seznam jazykových škol a lektorů angličtiny

Název školy

See You! English

Stručná prezentace školy

Jazyková škola s více než desetiletou tradicí zaměřená na výuku angličtiny. Dospělé vyučujeme komunikativní přímou metodou Direct Method for English, u které se sice zapotí, ale přinese efekt. Děti vyučujeme prostřednictvím velmi specifických knih WOW s metodikou Wattsenglish, která děti vhodně motivuje a neučí děti překládat.

Název školy

Jazyková škola MUNDO s.r.o.

Stručná prezentace školy

Cizí jazyky jsou náš svět. Tak se na počátku roku 2004 zrodilo MUNDO, jazyková škola, jejíž pojmenování je vypůjčené z jednoho z oněch krásných cizích jazyků, konkrétně ze španělštiny, a znamená – no, co jiného než „svět“. Vítejte v našem „světě“, ve světě, kde se mluví, šprechtí, spíkuje, … Nabízíme skupinovou a individuální výuku více než 8 cizích jazyků: španělštiny, angličtiny, němčiny, francouzštiny, ruštiny, italštiny, čínštiny, hebrejštiny a češtiny pro cizince.

Název školy

LANGON - jazyky online s.r.o.

Stručná prezentace školy

LANGON - jazyky online se zabývá převážně individuální výukou jazyků prostřednictvím Skype nebo Google Hangouts. Nabízíme lekce angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny s českými lektory nebo rodilými mluvčími. S námi se učíte intenzivněji, efektivněji a navíc z pohodlí Vašeho domova, či kanceláře; šetříte Váš čas i peníze! Jako doplněk k našim kurzům nabízíme také programy Scientific Learning, Těšíme se na spolupráci s Vámi!

Název školy

JS FAN

Stručná prezentace školy

Jazyková škola JS FAN je jazykovou školou zaměřující se na dětské kurzy. Specializujeme se na výuku anglického jazyka, který nabízíme formou docházkových kurzů, doučování školní angličtiny, dopoledne s angličtinou a výukou v mateřských školách, kde aplikujeme metodu Wattsenglish. Dále nabízíme kurzy španělštiny, němčiny, francouzštiny a ruštiny pro děti i dospělé; přípravu ke Cambridgeským zkouškám a firemní kurzy angličtiny.

Název školy

Jazyková škola Domluvte se

Stručná prezentace školy

Jazyková škola Domluvte se je školou s vysokým standardem výuky. Specializujeme se na firemní a individuální výuku, na kterou naši profesionální lektoři dojíždějí přímo za klienty. Efektivita a kvalita výuky je dozorována členstvím v Asociaci jazykových škol, standardy ISO 9001. Potěšující jsou rovněž ceny, které jsou dostupné pro každého.

Zadejte požadovaná kritéria

Hledáte podporu lektora k CinemaLingua, nebo běžnou výuku angličtiny?
Chcete individuální lekce s lektorem? Na internetu nebo "face to face"? Vyberte internet nebo zvolte okres.
Chcete docházet na veřejný kurz? Vyberte město.